Megoldott

Elmaradt aszfaltozás

A III. kerület Szentendrei út 89-91. sz. előtt járdán a buszmegállónál már több, mint egy hete befejezték az érdemi munkavégzést, de az aszfaltozás azóta is várat magára.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1833)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben jelzett helyszínen, a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap végre elvitték.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A sárga szalagot és táblát már igazán elvihetnék.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Pénteken megcsinàlták.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda süllyedés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Újra járhatatlan

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járhatatlan már a rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére