Megoldott

Elhagyott épület, telek Újpesten 2014.03.14.

Az épületnek láthatóan nincs gazdája.Pozsonyi-Lebstück-Chinoin utca sarkán.
Gaz, üvegtörmelék, szemét veszi körül, a ház tövéből ecetfák nőnek ki.
Az udvara szemétlerakóvá vált, amit néha meggyújtanak és folytogató füst árad belőle. Közegészségügyileg nem biztos, hogy szabályos. A hát előtti járda és út közötti eredetileg füves területen 20-30 cm magas domb alakult ki szemétből és elhalt növényi részekből.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    építési telekként árulja a tulaj évek óta de nem kell senkinek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által bejelentett, „gazdátlan” épület hulladékgazdálokdási ügyében még tavalyi évben eljárás indult, mely jelenleg is folyamatban van. A hulladékmentesítés érdekében az önko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére