Válaszra vár

Meghibásodott fűtőszál

Ahogy a képen is látható a Bartók Béla út-Orlay utca sarkán elhelyezett fűtőszál nem funkcionál (hiszen nem olvasztotta meg a havat maga körül), sőt mi több, még útban is van, hiszen a vendéglátóhely terasza is pont itt szűkíti kritikusan keskennyé a járdát, mellesleg még kerékpárt sem lehet hozzá értelmesen lakatolni (lásd a második képen egy lelkes és kitartó próbálkozó produkcióját). Kb teljesen felesleges. Kerékpárt normális kerékpártámaszhoz lakatolunk, nem ilyen szarhoz (pl mert nem lehet), pláne ha még útban is van. Javaslom az eltávolítását a társaival együtt, és normális használható (a kerékpárt megtámasztó és a biztonságos lakatolást lehetővé tevő, a gyalogosoknak útban nem lévő) támaszok telepítését az egész Bartók Béla út mentén a kerékpárosokkal egyeztetett helyeken, számban és módon..

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 11

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére