Megoldott

Újabb lyukas aknafedlap

Anonim Járókelő

Kilyukadt aknafedlap a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1798)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában álló Margi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki van cserélve.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A jelzett probléma a BKK hatáskörébe tartozik. Továbbítjuk mi is nekik az észrevételt, kérem, ettől függetlenül tegyék meg Önök is. Biztos, ami biztos.

    Nagyon köszönjük.

    Üdvözlettel,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Beszakadás előtt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    9 éves

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilógó fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére