Megoldatlan

Szemetesként használt virágos bódé

Korábban ha jól emlélszem virágosként működő bódé most üveg nélkül díszeleg, térdig van szeméttel.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 51

Hozzászólások

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!

    Ezt már valaki más is bejelentette, és ott le volt zárva:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/23063/virargarusito-pavilon
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Ferencz Veronika visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Budapest, VII. ker. Erzsébet krt. 35. szám előtt elhelyezkedő pavilonnal kapcsolatos észrevételére illetékességből az alábbiakról tájékoztatom:

    A Fővárosi Önkormányzatnak tu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-18503/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Józsa Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ferencz Veronika!

    Igaz, az említett bódé a VII. kerületben található, de a főutak (Erzsébet krt., Károly krt., Rákóczi út, Rottenbiller utca, ...) Budapest Főváros Önkormányzatának kezeléséb...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ferencz Veronika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére