Megoldott

Virárgárusító pavilon

Az Erzsébet krt. 35 előtt, a Madách Színháztól pár méterre a járdán van egy teljesen romos, szétvert virágárúsító pavilon. Évek óta ott éktelenkedik, tele szeméttel és nem távolítják el.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wu Zhe Apartment

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fantasztikus! :-D
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    A pavilont eltávolították. Köszönjük a fotókat Péternek.
  • Nagy Levin hozzászólt a bejelentéshez.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A 24.hu megpróbált utána menni a problémának.
    http://24.hu/kultura/2017/07/06/ezert-nez-ki-annyira-lepran-a-nagykorut/
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    De ha odamennék és elbontanám az egészet, biztos hiányozna nekik és feljelentenének
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-96655/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fehér Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtük a fotókat hónapokkal ezelőtt a főpolgármesternek. nem történt semmi.
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is legalább hetente egyszer elmegyek előtte, és mindig elborul az agyam hogy még mindig nem takarítottàk el!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fehér Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Árva oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes vízparti terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére