Megoldott

Elhagyott zöldhulladék

A Gvadányi és Cserebogár utca sarkán hetek óta elég sok faág van összegyűjtve. Nem tudom, hogy az önkormányzat gyűjtötte-e a kerékpár út melletti bokrokból vagy a lakók dobták ki, mindenesetre elég csúnyán fest. Ráadásul a csatorna átjáróra lett téve, így ugrálhatunk a csatorna felett.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 92

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszín, azaz a Gvadányi utca 92. számú ingatlannal szemben
    található területről az illegálisan kihelyezett z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Varsó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és patkányok - Újvidék tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Újvidék tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére