Megoldott

Frissen felújított járdán kidöntött oszlop

Sziasztok!

Egy ideje ki van döntve ez az oszlop amit mindössze 1-2 hónapja tettek le a Bocskai úton. Sajnos a főváros magától még nem vette észre a hibát.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 45

Hozzászólások

  • Melecsky Levente lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A nyilvántartásunk szerinti állapot helyreállítása 2017. február 13-án megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére