Megoldatlan

Áramellátó doboz hiányos murvakő ágyazata az Örs vezér terén.

Tisztelt Illetékesek!

Az Örs vezér terei metrókijárónál,
hiányos az áramellátó doboz murvakő ágyazata.
Egy felújítás során ásták ki az ágyazatot,
pótlása nem történt meg!
Egy mély lyuk látható a helyén.
Egy-két helyen a földből előbukkanó csövek is látszanak!
Míg egyesek szemetesnek is használják!

Kérem töltsék fel szintbe ismét,
fehér murvakővel az érintett területet!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük jelzésed, de az olyan bejelentések státuszát, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldatlanként lettek lezárva, mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy n...
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A murvás részt feltöltötték, helyreállították!
    A probléma megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Légyszíves küldjétek el ismételten a problémát a
    Budapest Közút részére!
    Hogy az 1 ÉVE!!!
    ígérgetett murvafeltöltést el tudják végezni!
    Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Légyszíves küldjétek el ismételtem a problémát az illetékesek felé!
    Ugyanis ígéretet tettek a probléma rendezésére!
    Köszönöm!
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Illetékesi válasz szerint:
    A jelzett helyen található áramellátó doboz ágyazatának murvafeltöltését fenntartási feladataik során elvégzik.
    Reméljük mihamarabb........
    Illetékesi vála...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Illetékesi válasz szerint:
    A jelzett helyen található áramellátó doboz ágyazatának murvafeltöltését fenntartási feladataik során elvégzik.
    Reméljük mihamarabb........
    Köszönöm!
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Egészségügyi problémáim miatt nem tudtam ellenőrizni a még a problémát.
    Jövő héten bejárom a helyszínt, megnézem a fejleményeket,
    és jelzem az állapotokat!
    Köszönöm!
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001171/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (17259)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Szekrény sarka kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére