Sorompó
Frissítés 2025.07.10.:
A bejelentő visszajelzése:
"A Margit-sziget északi végén, a Schulek Frigyes sétány bejáratánál megint lecserélték a sorompót. Az új sorompó túl hosszú, alig lehet elférni mellette kerékpárral. Lásd a mellékelt, ma készült fotót. Kérem, rövidítsék le. Korábban, 2025. március 17-én már bejelentettem egy ilyen problémát, azt akkor meg is oldották, ahogy ezt március 25-i hozzászólásomban megírtam. A március 25-i hozzászólásomhoz csatolt fotón a sorompón kevesebb piros csík látszik, mint a mostanin, ez is szemlélteti, hogy most hosszabb a sorompó."
------
A Margit-sziget északi végén, a Schulek Frigyes sétány bejáratánál lecserélték a sorompót. Az új sorompó túl hosszú, alig lehet elférni mellette kerékpárral. Lásd a mellékelt, ma készült fotót. Kérem, rövidítsék le.

Hozzászólások
Köszönjük észrevételét, a telepített sorompó hosszát ellenőriztük, és a biztonságos kerékpáros közlekedés érdekében rövidítettük.
Üdvözlettel,
Ingatlankezelési és parko...
Köszönjük észrevételét, a telepített sorompó hosszát ellenőriztük, és a biztonságos kerékpáros közlekedés érdekében rövidítettük.
Üdvözlettel,
Ingatlankezelési és parko...
Amúgy semmi nincs baj azzal, ha picit lelassítják az ész nélkül száguldozó kerékpáros társaimat, mivel ott sok gyalogos tévelyeg rá az úttestre és így picit biztonságosabb.