Megoldott

? szemét? Csikk? Díszdézsa?

Anonim Járókelő

Bp 11.ker Bikás park Metró megálló ill. a Tétényi u. bevásárló központi buszmegálló helynél kihelyezett díszdézsákból ömlik ki a mocsok.
Többször is jelentettem Újbudának és egyszer volt is hogy az egyik dézsa szeméttelen volt (egy hétig)

Probléma helyszíne
Budapest Tétényi út 52-62

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az önkormányzat felszólította a dézsák fenntartóját a gyakoribb takarításra.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2016.11.12. 16:42 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ruhák a kerítésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére