Megoldott

Szent Korona utca járda nincs, de szemét és gyorshajtó igen

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu!

Egy összetett problémával fordulok Önökhöz a Szent Korona utca 238-284 között:
1, A 16. kerület Szent Korona utca 238-260 közötti félig lakott, majd erdős résznél egyáltalán nincs gyalogos járda kiépítve, ami azért probléma, mert rengetek kisgyerekes lakik erre és hiába a 30-as övezet, az autók száguldoznak.A másik oldalt is részben van csak járda, amire rendszerint ráparkolnak az ott lakók. Utána a Szilas patak fölött a páratlan oldalt van gyalogosjárda, majd ismét csak a páros oldalon. Az illetékes építsen ki járdát valamelyik oldalon. (1-4. kép)
2, 30-as övezet ellenére állandó a gyorshajtás. Fekvőrendőrt kellene kihelyezni a Szent Korona utca 238-258, illetve 258-284 közé.
3, A Szent Korona utca 266-ban elviselhetetlen a bűz és a szemétdomb! (5-6. kép)
4, A Szent Korona utca 229-245 közötti erdőben a szemetet el kellene vinni és magát az erdőt is rendbe rakni. (7-9. kép)

Köszönöm a segítséget.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szent Korona u. 245

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt a beteg úristenit... mi történt, h 1 nap alatt reagált rá az illetékes??? többre sem ártana valami reagálni...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ!

    Kérném az Önkormányzatot, hogy igenis kezdjék el átgondolni 2db új forgalomcsillapító küszöb kiépítését, mivel az érintett szakaszokon száguldoznak és nem állhat itt 0-24 órában a...
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    1. A kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda a gyalogjárda kiépítésének szükségességét megvizsgálja.
    2. Az Ön által m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegalis fenyokupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bányász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére