Megoldott

Körtéri gomba (ipari műemlék) felirata eltulajdonítva(??!)

Nem tudom, igaz-e a dolog, de eléggé gyanús, lásd itt: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10202988260135822&id=163679936988551&stream_ref=1 (kép is innen feltöltve!!!)

Nem hiszem, hogy egy ipari műemlék részét, akár bármely részét
"csak úgy" eladhatnák az ott dolgozó munkások és bárki "csak úgy" hazavihetné. Lopás, orgazdaság vagy valami ilyesmi esete foroghat inkább fenn.
Nem azt mondtom, hogy a TEK intézkedjen, de akkor holnap Z egy FUTÁR kijelzőt visz haza, X egy jobb váltót, Y egy ... bármit. És miért is ne, ha egyszer lehet ...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 58

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • U 904 hozzászólt a bejelentéshez.

    Következmények nélküli ország, állami-hatósági hátszéllel. :(
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva az 1595. számú bejelentésre, melyben a bejelentő a XI. kerület Móricz Zsigmond körtéri gomba feliratának eltávolításáról érdeklődik, az alábbi tájékoztatást adom.

    Az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • U 904 bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rozsnyó köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére