Megoldott

Díszburkolat probléma

A képen talán nem látszik tökéletesen, de ezen a részen megsüllyedt a burkolat. Feltételezem könnyen helyre hozható.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon (03.08.) ellátogattam a helyszínre, és sajnos érintetlenül találtam a hibás részt.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Felhasználók, kérem, jelezzék, ha nem oldódik meg a probléma egy hónapon belül, hogy újra tudjuk küldeni a BKK-nak. Üdv, admin
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1581)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben megjelölt - Kálv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tamás!

    Van, hogy igen, van, hogy nem, de mi továbbítottunk! :)
    Üdv: admin
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen esetekben automatikusan továbbítják az illetékeseknek a panaszt?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A képen látható terület a Fővároshoz tartozik, a BKK-Közút a karbantartója.

    Üdvözlettel,

    Zalka Szilvia
    sajtóreferens
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére