Megoldott

Szemét a Népszigeten

Népszigeti gyalogos és bicikli lehajtó mellett többéves szemét falombbal keverve a járda és egy batonkerítés között, kb 4 méter szélésen és 100 méter hosszban. Az út végén egy időszakosan üzemelő kifőzde/büfé is van... közvetlen a falánál is fél méteres szemétheggyel. Nem értem, hogy az ANTSZ ezt még nem tette szóvá.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hatósági helyszíni szemle során az Ön által említett helyszín hulladék-szennyezettsége azonosításra került. A területsáv tisztántartásáért felelős ingatlan tulajdonosa felszólítás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója a megoldásról.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója a megoldásról.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    A lejáró nagyon szépen fel lett takarítva. Az út és a kerítés közötti sávon a szemét ugyanúgy ott van.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Le Marietta!
    Egy autóbontó-féleséget látni a gyalogútról. De nem tartanám szimpatikus lépésnek a tulajdonos felszólítást, mivel az látható, hogy ezt a szemétmennyiséget az arra járók hagyták o...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő! Tudna segíteni, hogy mi van ott a környéken? Ki a tulajdonos? Üdv, admin
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Ingoványos utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére