Megoldatlan

Porrá váló fedkő, porrá váló burkolat

Ugyan alig pár éve javították ki a vízmedencét az alatta levő csőcsere kapcsán, de a pereme azóta a Semmibe távozott a valószínűleg kevéssé fagyálló kőanyag miatt. Cserélni kéne, még ha a BKK hamarosan likvidálja is a Kosztolányi téren a tömegközlekedést, s ezzel csökken a gyalogosan a buszok felé haladók, azaz potenciálisan félrelépők száma.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • U 904 hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi, már újra be is jelentette vki más, előbb láttam. Nincs gazdája a feladatnak. Talán ha valaki a sérült járdaszegényen megbotlik és nyakát szegi, vagy beleesik a vízbe és megfullad ... nem tudom,...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt azóta változás?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1573)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A Kosztolányi Dezső tér kiemelt zöld
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-12151/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 1573.
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva az 1573. számú bejelentésre, melyben a bejelentő a XI. kerületben, a Kosztolányi Dezső téren a járdafelület vízmedence m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • U 904 bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kifordult térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére