Megoldott

Hol a "K" kő?

Az Astoriánál az East-West Business Center (irodaház) előtti rész kimaradt a 3 évvel ezelőtti térkövezésből. Körülbelül 2 éve ígéretet kaptunk rá, hogy befejezik a munkát, de ez valamiért azóta se történt meg. Kérem az illetékeseket intézkedjenek ezügyben, mert nagyon csúnyán töri meg ez a szakasz a Kiskörút harmóniáját.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Promeneur Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldatlan, kérem küldjék újra.
    Köszönöm
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    jé, mégis lesz középen buszsáv? azt hittem, azt lefújták. jó tudni
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1572)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Kálvin tér és az Astoria között, az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Zala Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi lennék, hogy az ötödik kerületben felszedett rengeteg térkővel mi lesz, remélem máshol leteszik őket így két legyet ütnek egy csapásra. Másrészt az sem normális, hogy csak EUs- forrásokból tö...
  • Promeneur Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon igazad van Peter, és ebben az esetben különösen bosszantó hiszen az egész Kiskörút az elejétől a végéig le van térkövezve (méghozzá szerintem gyönyörűen), kivéve ezen kis szakaszon...
  • Zala Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos Budapest belvárosában nagyon sok helyen ilyen kritikán aluli a járdák minősége az esztétikumról nem is beszélve, ez az egész egy jó kis balkáni-posztszovjet fílinget ad az egész városnak, bár n...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kresz tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsák tere (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére