Megoldott

Rossz állapotú utcanévtábla

Az utcanévtábla katasztrofális állapotban van a Nagy Lajos király útja - Fogarasi út kereszteződésében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Schmauder Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A csatolt dokumentum nem a képen láthaó táblára vonatkozik....
    A képen látható tábl aa mai napig siralamas állapotban van.
    https://lh6.googleusercontent.com/-O0e5KEiAqfs/Uv4w0rX2nYI/AAAAAAAAEMM/s4qGVlM6xvY/w757-h568-no/20140214_160115.jpg
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Megkeresésükre válaszul ezúton tájékoztatom, Önöket, hogy A közterület- és városrésznevek megállapításáról, azok jelöléséről, valamint a házszám-megállapítás szabály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1569)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy észrevétele a Fővárosi Önkormányzat illetékessége...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Schmauder Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Információk hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Futópálya allapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére