Megoldott

És ez mi? Mégis hogyan s miért? És egyáltalán!

Senkit nem zavar?!
JYSK előtt a 198-as busz Pesti út felé menő busz megállójában

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Tájékoztatjuk, hogy a munkaárok helyreállítása megtörtént.

    Kérjük a bejelentés státuszát „megoldottra” változtatni.

    Üdvözlettel
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    És elvitték ezt a gusztustalan mocsok és szeméthalmot is...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    ... és ismét hozzá teszem: mindez egy autóbusz megállójában, lassan egy hónapja !!!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Undorító ez a halom.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt burkolatlan közterület tulajdonosaként, a helyi önkormányzat jogosult intézkedni.
    Kérjük válaszunk szíves tud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A dolgok rendje szerint egyre több a szemét...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Bővebb infók a http://bit.ly/2dVyeBW bejelentés mai képein!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Régi Lakó! Meg tudod mondani, szerepel-e valamelyik közműszolgáltató neve az elkerítést szolgáló piros-fehér szalagon? Az nagy segítség lenne legalább a nyitott akna tulajdonosának kiderítéséhez a T....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahogy ezt az égett szemétdombot nem lehet mégis eltávolítani a buszmegállóból?!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma sem jobb a helyzet....
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi.
    A levelezőrendszerünkkel van valami gikszer, dolgozunk rajta :)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldtem!
    ui.: Úgy érzem pár napja nagyon lassú lett a szerveretek... Van valami gubanc?
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Régi Lakó, a nyitott aknás észrevételedet be tudnád küldeni egy másik bejelentésben? Előre is köszönöm.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanaz hátulról és ami érdekes: a pad alatt van egy nyitott akna!
    Normális ez? Persze ugyanez vonatkozik a felgyújtott hulladékra a pad mellett és mögött is!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukát nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukákat nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferihegy szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére