Megoldott

Gazos-szemetes elválasztósziget

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett útvonal gyommenetesítését szeptember végére elvégeztettük.

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tülök József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Láncolt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Ráday utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére