Megoldatlan

Ideiglenes szemetesek

Állandó telepítésű szemeteseket szeretnék kérni az Örs vezér terei aluljáróba.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes nem kooperatív.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Az Örs vezér téri gyalogos aluljáróban a jelenlegi mobil szemétgyűjtő edények helyett rögzített kivitelt nem kívánunk alkalmazni. A távlati tervekben szerepel a jelenlegi szemétgyűj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az aluljárókban a karbantartást végző cég, a Budapest Közút Zrt. illetékes eldönteni, hogy fixen rögzített hulladékgyűjtők engedélyezhe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Láncolt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Ráday utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére