Megoldott

Kidobott kanapé a Kerepesi út 98 mögött

Pár napja valaki kidobott egy kanapét és néhány háztartási tárgyat a Kerepesi út 98 mögé (játszótér melletti pingpong asztalok mellé)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zalán u. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, XIV. kerület, Zugló, Kántorné sétány (47.50462096, 19.14138880, 13)"-ról "Budapest, Zalán u. 23, 1144 Magyarország (47.5047179, 19.142138, 16)"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy adott terület takarítása
    kinek a kötelezettsé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Benedek Orsolya hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggelre már nem volt ott a kanapé, gondolom tegnap elszállították. Köszönöm!!!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Benedek Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére