Megoldatlan

szemetesek a Stefánián

A Stefánia Thököly-Semsey közötti szakaszán a szemetesek tönkrementek, eltűntek, csak egy maradt. Szeretnénk visszakapni őket. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Stefánia út 30

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Szirup Szirup visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Amennyiben az idei évi költségvetési határozat keretet, lehetőséget
    biztosít, abban az esetben a Stefánia út Thököly út...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly út (47.50784317, 19.09583345, 13)"-ról "Budapest, Stefánia út 30, 1146 Magyarország (47.50779465, 19.09553647, 16)"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Szirup Szirup hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem a VII. kerület, hanem a XIV. kerület.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelntő!

    Köszönjük bejelentését.

    A bejelentéshez csatolt fényképeken látható fém hulladékgyűjtő kosarat, továbbá az itt látható tartóoszlopokról hiányzó, hasonló edényeket nem Társaságunk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szirup Szirup bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére