Megoldott

Barba Negra Track világvége party utáni káosz

Anonim Járókelő

A legvadabb bulit sikerülhetett összehozni, sajnos a szeméthegy nem maradt el. 200 műanyagpohár, szanaszét dobált törött üvegek a bicikliúton, mérhetetlen szemét. Kinek az érdeke, hogy még mindig nem sikerült pár konténert kitenni?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zárható szerintem, megoldott.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    A nagy közforgalmat bonyolító szórakozóhelyek, intézmények környezetének tisztán tartása, a megfelelő mennyiségű köztéri hulladékgyűjtő kihelyezése az üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltakarították. Szemetes konténer azóta sincs.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A BNT előtti részt feltakarították, a biciklifelhajtón továbbra is ott vannak az apró üvegszilánkok. Nagyon kellene már a híd felőli részhez egy nagy konténer, de inkább kettő.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A BNT buli győztese a pázsiton bújt meg, épp kipiheni egy nehéz nap éjszakáját.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még több szemét és törött üveg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még több szemét és törött üveg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még több szemét és törött üveg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ment fel minden kép, ezek a képek még idetartoznak. A fényviszonyok miatt gyenge képek.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy lehetetlen állapot, ami ott folyik.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és fatövek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla biciklizárral a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére