Válaszra vár

Napról napra növekvő szeméthalmok a Kisbacon utcában

Anonim Járókelő

Tisztelt Kőbányai Önkormányzat!

Végső elkeseredésemben írok Önöknek, és tolmácsolom a lakosság észrevételét. Hetek óta gyűlnek a szeméthalmok a Kisbacon utca Vasláb utcai torkolatában, a közút (nem magánterület!) szélén, miután a tisztaságot hírből sem ismerő, piacon dolgozó kínai család ide hordja a szemetét… Kezd a helyzet elharapózni, de senki nem tesz semmit a probléma megoldásáért. Mostanra eljutottunk odáig, hogy a babakocsikat is ide hordják az érintettek, természetesen olyan időszakban, amikor senki sem látja őket. A szeméthalmok már komolyabb problémát is okoztak, ugyanis több lakó és erre járó autós szenvedett defektet a széthagyott törmelékek, üvegszilánkok által.

Mivel a kis utcák az Önök hatáskörébe tartoznak, bízunk benne, hogy eljárnak a lakosság érdekében. Mivel ez egy kifejezetten egér- és patkányfertőzött környék, nem szeretnénk, ha ellepnék a lakásainkat a kártevők. Azért külön hálásak lennénk, ha hosszú távon kamerákkal és/vagy egyéb eszközökkel szabnának gátat a hasonló eseteknek.

Amennyiben záros határidőn belül nem oldódik meg a helyzet, kénytelenek leszünk a sajtó képviselőihez fordulni.

Bízva mihamarabbi segítségükben, üdvözlettel:
a Kisbacon és a Vasláb utcai kulturált lakói

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Vasláb u. 14

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helytörténeti emlék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Attila
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére