Megoldott

Kerékpáros kozlekedési lámpa

A Margit hídon az úttesten ideiglenesen kialakított gyalogos- és kerékpárúton a Buda felől a Margit-szigeti lejáróhoz érkezó kerékpáros nem látja a közlekedési lámpát. Kérem, oldják ezt meg valahogy.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére