Válaszra vár

Eldugult csatornanyílás

Kérem az illetékest, hogy az alábbi képen látható csatornát kitisztítani szíveskedjen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csap nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hun utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Ákos
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Nem működik az ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Göncöl utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére