Válaszra vár

Kidőlt szemetes

Rozsdásodás miatt kidőlt szemetes a Szőlőhegy utcában. Szőlőhegy utca 14. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szőlőhegy u. 14

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • P Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére