Válaszra vár

Gumi "szobor" eltávolításának kérése

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek eltávolítani a gumi "szobrot" az elválasztó zöld sávról.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Villám u. 43

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mátyás tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mária utca nagyon koszos, pedig új

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére