Válaszra vár

Kutyakakipokol

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.26.

BKM Budapesti Közművek FKF válasza:
„Társaságunk nem üzemeltet kutyaürülék gyűjtőket a városban, azokat jellemzően a kerületi önkormányzatok helyezik ki, ezért helyreállításukban nem vagyunk illetékesek.”

-----

A Hell székházzal szemben található kutyapiszok tároló valami miatt nem került visszahelyezésre, így a nagy melegben büdös is és mást szemetet is beledobálnak.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 128

Hozzászólások

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hell székházzal szemben található kutyapiszok tároló valami miatt nem került visszahelyezésre, így a nagy melegben büdös is és mást szemetet is beledobálnak."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.26. BKM Budapesti Közművek FKF válasza: „Társaságunk nem üzemeltet kutyaürülék gyűjtőket a városban, azokat jellemzően a kerü...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk nem üzemeltet kutyaürülék gyűjtőket a városban, azokat jellemzően a kerületi önkormányzatok helyezik ki, ezért helyreállításukban nem vagyunk il...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes a Terèz krt.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sándor Gergely
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lom a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidobott szőnyeg az út közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére