Válaszra vár

Teljesen lekopott kerékpárút

Anonim Járókelő

Teljesen lekopott kerékpárút a Google tanulsága több mint 12 éve nem nyúltak hozzá. Szeretnénk kérni mi "vidékiek" is egy kis festéket a kerékpárútjainkra. Pogány és a Dömsödi utca között.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 109

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Kerepesi út 190, 1163 Magyarország (47.50649538, 19.16200244, 16)"-ról "Budapest, Kerepesi út 109, 1106 Magyarország (47.50617069, 19.16291885, 18)"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerékpárút tábla kopik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felnyomott aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére