Válaszra vár

Tönkrement telekom szekrény 2

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.24.

Magyar Telekom válasza:
„A fedlap szerkezete ép, a fedlap közelében lévő járdaszakasz javítása nem Magyar Telekom kompetencia."

-----

Tönkrement telekom szekrény 2 fedlapja hiányos , környezetét felverte a gaz

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szállító u. 6

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tönkrement telekom szekrény 2 fedlapja hiányos , környezetét felverte a gaz"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.24. Magyar Telekom válasza: „A fedlap szerkezete ép, a fedlap közelében lévő járdaszakasz javítása nem Magyar Telekom kompetencia." ----- Tönkrement telekom szekrény 2 fedlapja hiányos , környezetét felverte a gaz"-...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Járda"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap szerkezete ép, a fedlap közelében lévő járdaszakasz javítása nem Magyar Telekom kompetencia.
  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyomos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Plútó utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botrányos állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tönkrement telekom szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére