Válaszra vár

Beszakadó járda

Tisztelt Illetékes!

Kérem, javítsák a Víg utca 9. számnál beszakadó járdát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Víg u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Víznyelő res

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Feltört javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére