Megoldásra vár

Túl keskeny járda

Tisztel Illetékes!

Az Eötvös utca 42. számnál szabálytalanul keskeny a járda, nem maradt meg a gyalogosok számára előírt 1,5 méter széles járdafelület a közkeledéshez. Kérem, szélesítsék ki a járdát a parkoló irányába. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Eötvös u. 42

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő,

    A Szondi utca ezen szakasza a közeljövőben átépül, a kiviteli tervek
    elkészültek. A tervek alapján a háziorvosi rendelő előtt 3 méter széles
    járda, teresedés kerül kialakításra
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére