Válaszra vár

Üres reklámtábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 06. 19.

FESZOFE Nonprofit Kft. hozzászólása:
"A terület vagy Pesterzsébet, vagy a BKK fenntartása alá tartozik."

---------

Vélhetően illegális és gazdátlan, már üres reklámtábla-keret van a Csepeli átjáró alatt, a HÉV átjárójánál. Kérem a tábla eltávolítását. Köszönöm.

Probléma helyszíne
C3PV+MQ Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Vélhetően illegális és gazdátlan, már üres reklámtábla-keret van a Csepeli átjáró alatt, a HÉV átjárójánál. Kérem a tábla eltávolítását. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 19. FESZOFE Nonprofit Kft. hozzászólása: "A terület vagy Pesterzsébet, vagy a BKK fenntartása alá tartozik." --------- Vélhető...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület - FESZOFE Nonprofit Kft."-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az említett helyszín nem tartozik a FESZOFE Nonprofit Kft. hatáskörébe. A terület vagy Pesterzsébet, vagy a BKK fenntartása alá tartozik, kérjük, velük vegyék fel a kapcsolatot ez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület - FESZOFE Nonprofit Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Munkaterület kibővítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faltöredék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Alkotás utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére