Válaszra vár

Hiányzó utca névtábla

A 1048 Budapest Külső Szilágyi út mentén található,abba csatlakozó utcákat - a káposztásmegyeri lakótelepen történő könnyebb eligazodás érdekében - külön vasszerkezetekre elhelyezett utca névtáblákkal jelölik. Sajnos a Külső Szilágyi út és a Bőrfestő utca csatlakozásánál lévő tábla vasszerkezete megrongálódott, a Bőrfestő utca felirat eltűnt.Hasznos lenne a pótlásáról gondoskodni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 68

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Vass Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rozsdás, megdőlt utca jelző táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétment telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Berda József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére