Megoldásra vár

Szeméthegyek kerülethatáron

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.26.

XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza:
„A Csepeli Városgazda Hulladékkezelési Csoportja ellenőrizte a bejelentésben szereplő területet. A Körtefa utca felől megközelítve a helyszínt, a 4079. utca bal oldala a Csepeli Önkormányzathoz tartozik, melynek takarításáról a Csepeli Városgazda gondoskodik, ezért Munkatársaink elkezdték a terület megtisztítását.

Továbbá tájékoztatjuk, hogy a Körtefa utca felől megközelítve a 4079. utca jobb oldala Szigetszentmiklós Önkormányzatához tartozik, így az ott található illegálisan elhelyezett hulladék elszállítása nem a Csepeli Városgazda Hulladékkezelési Csoport feladata.
Panaszával forduljon bizalommal a Szigetszentmiklósi Polgármesteri Hivatal illetékes szakosztályához.”

-----

Mindkét oldalán szemét hegyek vannak, lakás felujjítási sitt, háztartási szemét, gumi abroncs stb. mivel ez pont Csepel és Szigetszentmiklós határán van elég nehézkesen megy az eltakarítása. Kérem segítségüket Pál Istvánné

Probléma helyszíne
C328+9X Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Mindkét oldalán szemét hegyek vannak, lakás felujjítási sitt, háztartási szemét, gumi abroncs stb. mivel ez pont Csepel és Szigetszentmiklós határán van elég nehézkesen megy az eltakarítása. Kérem segítségüket Pál Istvánné"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.26. XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza: „A Csepeli Városgaz...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Pál Istvánné!
    Egy ügyfolyamon belül nincs módunk több illetékesnek kiküldeni a bejelentést, ezért a bejelentés a jelenlegi illetékes neve alatt marad, megoldásra váró státuszban.
    A szigetszentm
    ...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/1481/2/2024/V2
    részére Ügyinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére