Válaszra vár

Kettő kupac szemét meg zöldhulladék

Kettő kupac szemét meg zöldhulladék! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az elszállításáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 79

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helytörténeti emlék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Attila
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére