Válaszra vár

Kihelyezett hulladék

Anonim Járókelő

A járda mellé nagy mennyiségű zöld és egyéb hulladék került kihelyezésre.
Rendszeres probléma, a környéken sok az önkormányzati ingatlan.
Esetlegesen tábla kihelyezése, vagy a társasház fenntartók figyelmeztetése jó lenne . Nagyobb figyelmet fordítsanak a ház előtti közterület rendben tartására.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Füzér u. 29a

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helytörténeti emlék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Attila
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére