Megoldott

Roncs

Egy újabb roncs, defektes,törött,hónapok óta ott lehet a kosz alapján.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nezsider u. 13

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00148582 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Belügyminisztérium témában kiadott állásfoglalása szerint hatósági jelzéssel rendelkezőnek kell tekinteni azt a járművet is,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére