Megoldásra vár

Két sorsára hagyott autók

Sorsára hagyott autók. Egy piros Suzuki sok éve, egy zöld Opel hónapok óta. Se biztosítás, se műszaki. Nem roncslerakat az utca. Vigyék el, legyen rendezett a kerület.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 148

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00148488 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval te
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére