Megoldásra vár

Jogellenes közterület használat

Sorsára hagyott Nissan autó. Se biztosítás, se műszaki. Nem roncslerakat az utca. Vigyék el, legyen rendezett a kerület.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 162

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00148487 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval te
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére