Megoldásra vár

Roncs

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy szállítsák el a XIV. kerületi Rákospatak utca 101. előtt található, rendszám és egyéb hatósági jelzés nélküli roncs autót.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 101

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00148455 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet járőrei helyszíni szemléjükön megállapították, hogy nincs rendszám a gépjárművön, ezért kiérte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére