Megoldásra vár

Összetört üveg játszótér homokozójában

Anonim Járókelő

Egy ripityara tört alkoholos üveg szilankjai vannak a gyerekek homokozójában. Kisgyerek kezét lábát rögtön szétvágja ha belelép vagy nyúl

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Farkaserdő u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést.
    Kollégáink már a bejelentés előtt észlelték a problémát, így a takarítást soron kívül elvégezték.

    Üdvözlettel:

    Szili Katalin
    beruházási osztályvezető

    [cid:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ősz utcai kutyafuttatóban szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére