Megoldásra vár

Hibás kijelző

Anonim Járókelő

A Bem rakparti kerékpáros forgalomszámláló hibásan működik, az északra haladó irányt nem méri, a délre tartó irányt pedig hibásan, egy kerékpárost néha kétszer számol.
A hiba kijavításáig a kijelzőt ki kellene kapcsolni, mert téves, félrevezető adatokat mutat.

Probléma helyszíne
G27Q+MW Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0026432/2024

    budapest@jarokelo.hu

    JAROKELO-BUDAPEST-00148309

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. arról tájé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jobbhorog-veszélyt növelő bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére