Megoldásra vár

Üzemképtelen jármű

A X. Ker. Sörgyár utca 49/a szám közelében legalább 1 hónapja (streetview alapján) áll az üzemképtelen Audi. Műszakija '22-ben lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sörgyár u. 44

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Lent olvasható beadványával kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban szereplő Audi járművet nyilvántartásba vettük.

    A jármű a nyilvántartásba vételtől számított 10 nap elteltével továb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére