Válaszra vár

ivókút nem működik

Anonim Járókelő

A Boráros téren a Duna partján található ivókút felső csapja eltűnt, így nem használható.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!
    Illetékességből továbbítom az alábbi lakossági levelet, szíves intézkedés céljából.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel
    Nagy Ferenc
    Budapest Főváros IX. Kerül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiálló vas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vasszerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére