Válaszra vár

Kukák miatt használhatatlan kerékpártámaszok

Anonim Járókelő

A Karolina út 15. előtti kerékpártámaszok az àllandóan ott tárolt szemetesgyűjtő konténerek miatt hasznàlhatatlanok.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 15

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére