Megoldott

Nem használt parkolóhely

A XIX. Ker. Zrínyi utca 17 számnál levő mozgáskorlátozott parkolóhelyet az elmúlt több mint 10 év során senki nem használta/használja kérem vizsgálják felül valóban szükséges-e.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zrínyi u. 17

Hozzászólások

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg lehet kérdezni a közút véleményét is az esettel kapcsolatban? Mivel az ő hatáskörük, illetve amennyiben a megahagyás mellett döntenének,- bár igaz mint említettem az elmúlt 14 évben 1x sem bolt ha...
  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A mozgáskorlátozott parkolóhely megszüntetése nem indokolt.
  • XIX. kerület KÖZPARK NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Városüzemeltetéstől az alábbi válasz érkezett:

    ,, A mozgáskorlátozott parkolók db számát a többihez viszonyítva előírás határozza meg. A BK Zrt. dönthet erről de meglévőt nem s
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán, zöldön álló Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Renault Megane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére