Megoldatlan

Desire path

A jelzett helyen évtizedek óta hiányzik a zebra.
A Google Maps-on is kiválóan lehet látni a folytonosan jelen lévő igényt,
ezért kérem, létesítsenek itt gyalogátkelőhelyet.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent Margit tér

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A szakmaiság ezúttal igencsak el lett kerülve és ez még regionálisan is különösen meglepő. Azt én is értem, hogy ez itt nem egy felfestés…
    Kétségtelen, hogy az aluljárón át lehet közlekedni, de látha...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelenleg itt nem tervezett szintbeni gyalogos-átkelőhely létesítése. A Lehel utcát itt az aluljárón átközlekedve lehet keresztezni.

    Kérjük, tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére